Diş Tedavilerinde Uygulanan Yöntemler

Ağrı yönetiminin misyonumuzun çok önemli bir parçası olduğunun farkındayız ve tedavi sırasında hassasiyetinizin olmaması için elimizden gelen her şeyi yaparak en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Diş fobisi olan bir hastaysanız, bilinçli bir sedasyon yapabiliriz. Bu tür anestezi, genel anestezinin avantajları ile ancak dezavantajları olmadan tedavi edilmenize olanak sağlar.

kartal diş hastanesi olarak yerinde bir diş cerrahı ihtiyaçlarınızı incelemek için sizi alacak ve sizi tatmin etmek için gereken tüm diş bakımını yapacaktır. Acil bir diş durumunda, çok hızlı ve en doğru bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Uygulanan Diş Tedavileri

 Diş hekimlerimiz periodontoloji, diş protezleri dentalimplant yerleştirme konusunda kalifiyedir.

Kartal diş hastanesi olarak diş cerrahları ayrıca diş temizliği, kompozitler veya tüm kozmetik diş operasyonları gibi geleneksel tedaviler de sağlar. Aynı zamanda hastanemiz kendini sadece implantoloji ve diş kaplamalarının estetik tekniklerine de adamıştır.

Kaliteli Bakım Ekipmanları

 Günümüz teknolojileri son derece karmaşıktır. Son teknoloji kaliteli ekipmanlar ile Kartal diş hastanesi hastalara kaliteli bakım sunmayı mümkün kılar. Hemşirelik personeli, hastanın talebine en uygun olanı tanımladığımız geniş bir bakım yelpazesi sunmak için teknolojik gelişmeler konusunda sürekli eğitim alır. Sürekli olarak kendini güncelleyen ve yenileyen bir ekip ile hastanemiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

 Hastane olarak aşağıda ki özellikle sahip teknolojilere sahibiz:

l 3B tarayıcı: uzayda dişlerin modellenmesi

l Dişlerin bilgisayar destekli restorasyonu

l Radyasyonu% 70 azaltan dijital röntgenler

l Beyazlatma lambası

l Çürük tespiti ve yumuşak doku cerrahisi için çok yönlü lazer

l Kullanılan malzemelerin biyo uyumluluğu

Mevcut teknikler konfor ve teknolojiyi birleştiriyor. Bu sayede her türlü diş sorunu için en sağlıklı ve doğru sonuçlar ile mutlu gülüşleri hastalarımıza sunmaktayız.

Felsefemiz ve Sıfır Ağrı Sözleşmemiz

 Her alanda mükemmelliği sağlamak ve mükemmel sonuçlar elde etmek başta diş cerrahlarının önceliğidir. Hastane olarak tüm ekibimizi motive eden mesleğe olan tutku, en iyi tedavi kalitesini ve bakım sırasında en büyük rahatınızı elde etmek için uygulayabileceğimiz en son teknolojileri bulmamızı sağlar. Son teknoloji ile ağrısız çözümleri müşterilerimize sunmak öncelikli hedefimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.