Simpra Restoran Otomasyonu

Restoran ve diğer eğlence hizmet sektöründe yaşanan gelişmeler ile birlikte işletmeler aradıkları çözümleri kolaylıkla bulabiliyor. İşletmelerin önem verdiği en önemli konu olan tüm bilgilerinin güvenli bir şekilde saklanıp tutulmasıdır. Ayrıca gün içinde alınan ödemelerin güvenilir bir şekilde işlenmesi gerekiyor.

SimpraPOS restoran ve kafeler için gerekli olan bulut tabanlı POS Sistemidir. Simprasuite hem pratik hem hızlı çözümler sunuyor. Simpra tamamlayıcı modülleri ile birlikte kusursuz bir restoran otomasyonu sunuyor.

Simpra’nın İşletmelere Sunduğu Hizmetler

Bulut Pos Sistemi:  Bu sistem sayesinde, kafe ve benzeri işletmelerin güvenli hizmet alması için pratik ve kolay ödeme yöntemleri bulunuyor. Her işletmeye, tipine ve operasyonuna uygun olan bu sistem masa servisi, evlere teslim, self servis gibi teslimlerde ödeme kolaylığı sunar. Böylece Kolay ve hızlı kurulumu ile birlikte zamandan tasarruf edilir.

Paket Servis:  Simpra WebShop sistemi ile birlikte sipariş almak işleminde  dört ana aşama bulunuyor. Bunlar sırası ile;

  • POS entegrasyonu,
  • Farklı cihaz desteği sağlama,
  • Web site entegrasyonu ile birlikte kurye takibidir.

Tüm bu işlemler tamamlanınca işletmeler için hızlı ve hatasız paket servis işlemlerin de tüm adımlar sorunsuz tamamlanmış olur.

SimpraPAY:  SimpraPAY ödeme sistemi, akıllı telefonlar için kurulmuş olup ödeme kaydedici bir cihaza dönüşüyor. İşletme sahipleri POS sisteminin tüm özelliklerinden bu şekilde telefon yardımı ile yararlanabilir ve operasyonel işlemlerini bulut sunucu temassız şekilde gerçekleştirilebilir.

Temassız Sipariş & Ödeme:  Özellikle pandemi döneminde işletmeler için, kafeler ve restoranlar gibi hizmet yerlerinde temassız sipariş ve ödeme zorunlu hale gelmiştir. Simpra QR Menu Order sistemi sayesinde temassız işlemleri kolayca ve hatasız şekilde tehlike oluşturmadan gerçekleşebilir.

Stok Yönetim Modülü: Simpra Inventory sistemi, yeni nesil stok takip etme, satın alma ve maliyet takibi gibi program hizmeti verir. İşletmelere ait günlük stok miktarlarını, finansal işlemlerini Simpra Inventory sayesinde kolayca takip edebilir.

Sadakat Yönetim Modülü: Simpra Loyality Sadakat Programı ile işletmeler hedef kitlelerini  ve müşterilerini kolayca tespit edebilir, satışlarında istedikleri kar oranlarını ekleyebilir.

Mobil Raporlama Uygulaması: Simpra Insight ile işletmeler gerçek zamanlı verilerine rahatlıkla ulaşabilir, mobil olarak kullanma yapabilir ve detaylı analizler alabilir.

Garson & El Terminali: SimpraPOS sistemini işletme sahipleri tarafından telefona tablete uygulama olarak indirebilir.

Mutfak Sipariş Yönetimi: Simpra sistemi ve cihazları mutfak, çalışanlarının rahat edebilmesi için sipariş değişikliklerini anında görebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.