Sosyal Medyada Kazanmanın Sırları Batuhan Şahindokuyucu’dan

Ünlü sosyal medya uzmanı Batuhan Şahindokuyucu, sosyal medyada kazanabilmenin sırlarını sonunda açıkladı. Verdiği bilgilerle bizleri aydınlatan Sosyal Medya Uzmanı Batuhan Şahindokuyucu, insanların ve işletmelerin artık sosyal medya üzerinden daha etkin bir şekilde kazanabileceği döneme girdiğimizi ifade etti. Verdiği bu değerli bilgileri hemen kullananların ise çok daha önceliğe sahip olabileceklerini ifade etti.

“Sosyal Medyada Varlığın Tek Kaynağı İçerik”

“Sosyal medyada kazanabilmek zordur. İnsanlar dışarıdan baktığı zaman kolay bir şekilde kazanabileceklerini düşünürler. Ama işin içine girildiği zaman hiçte öyle olmadığı çok açık bir şekilde görürler. Hashtag ve fotoğraf paylaşmakla takipçi kazanabileceğini düşünenler tamamen yanılıyor. Tüm okurlarınızı, müşterilerinizi ve kitlenizi bir hedefe yöneltmelisiniz. Örneğin bir web siteye yönlendirmeniz önemlidir. Örneğin e-ticaret sitenize ya da blog sitesine. Burada yapacağınız işlem şu: Facebook Piksel uygulaması ile sitenize hangi hedef kitlenin girdiğini, ne kadar vakit geçirdiğini, sevip sevmediğini Facebook Piksek ile öğrenip yeni hedef kitlenize odaklanabilirsiniz.”

“Doğru Hedef Kitleye Odaklanmak”

“Doğru hedef kitlenizi Facebook Piksel ile bulduktan sonra isterseniz bir sosyal medya fenomeni olabilir isterseniz Türkiye’nin en değerli e-ticaret sitelerinden biri olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken doğru hedef kitleye doğru paylaşımlar yapmak olacaktır. İçerik her şeydir ama içeriğin de doğru olması gerekir hedef kitlenin de doğru olması gerekir. Aksi takdirde sosyal medyadan kazanmak çok zordur.”

Ünlü Influencer ve fenomenlerin Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapan Batuhan Şahindokuyucu’ya bu bilgileri bizlere aktardığı için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.