17 yaşındaki Cihan, Galatasaray ve Fenerbahçe'yi biribirine düşürdü

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Türk futbolunun 2 lokomotifi Galatasaray ve Fenerbahçe’nin, Standard Liege formasını giyen Cihan Çanak’ı kadrosuna katmak istediği iddia ediliyor. Belçika kulübünün, 17 yaşındaki kanat oyuncusuna yeni bir sözleşme teklif ettiği ve görüşmelerin sürdüğü de belirtiliyor.
İsimleri son yıllarda sık sık transfer savaşları ile anılan Fenerbahçe ve Galatasaray bir kez daha karşı karşıya…
Ezeli rakipler, Cihan Çanak’ı kadrosuna katabilmek için çalışıyor. Belçika ekibi Standard Liege’de forma giyen 17 yaşındaki Türk futbolcu geleceğin çok büyük bir yıldız adayı olarak gösteriliyor.
İKİ KANATTA DA OYNUYORTakvim Gazetesi’nde yer alan habere göre; hem Fenerbahçe hem de Galatasaraylı yetkililerin Cihan’ın transferi için şu anda yoğun görüşmeler yaptığı ifade ediliyor. Belçika U17 Milli Takımı’nın formasını giyen genç futbolcu her iki kanatta da görev ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12373784/17-yasindaki-cihan-galatasaray-ve-fenerbahceyi-biribirine-dusurdu

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12373784/17-yasindaki-cihan-galatasaray-ve-fenerbahceyi-biribirine-dusurdu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir