Abdullah Avcı: Kazansak bile öz eleştiri yapacaktım

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kasımpaşa karşısındaki performans için, “90. dakikada gol atıp kazansak dahi ben kendimle ilgili bir öz eleştiri yapacaktım” dedi.
Düzenlenen basın toplantısında öz eleştiri vurgusu yapan belirten Avcı, şu ifadeleri kullandı:
“İlk yarı bir tane pozisyonumuz var ve rakibe pozisyon vermedik. Oyun tatmin edici değildi. Kendi sahamızdan rakip sahaya paslar attık. Bizim rakibi koşturmamız lazım, topun peşinden koşmamamız lazım. İkinci yarı değişiklikler sonrası rakibi daha fazla sahasına kapattık. Fırsatlar var mı? Evet var. 20 tane şut attık, belki yarısı isabetli, yarısı isabetsizdi. 90. dakikada gol atıp kazansak dahi ben kendimle ilgili bir öz eleştiri yapacaktım. Kendimizi eleştireceğiz, daha iyisini nasıl yapabiliriz diye. Oyuncu kendine özel eleştiri yapacak. Bireysellik bu oyunu kaldırmaz. Kendini ispatlamaya ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12351241/abdullah-avci-kazansak-bile-oz-elestiri-yapacaktim

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12351241/abdullah-avci-kazansak-bile-oz-elestiri-yapacaktim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir