Ahmet Çakar'dan ortalığı ayağa kaldıran paylaşım: Rahatsızım

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’in 9. haftasında Fenerbahçe, sahasında Fatih Karagümrük’ü 5-4 mağlup etti. Karşılaşma sonrası ünlü yorumcu Ahmet Çakar yaptığı paylaşımla tepki çekti.
“CANER’İN PERFORMANSINDAN RAHATSIZIM”
Ahmet Çakar, Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra Fatih Karagümrük ile sözleşme imzalayan Caner Erkin’i hedef aldı. Çakar yaptığı paylaşımda, “Karagümrük’ün Caner Erkin adlı oyuncusunun bu geceki performansından rahatsızım.” ifadelerini kullandı.
PAYLAŞIMI TEPKİ ÇEKTİ
Sosyal medyada Fenerbahçe taraftarı Ahmet Çakar’ın bu performansına tepki gösterdi. Caner Erkin’e haksızlık yapıldığını belirten sarı-lacivertli taraftarlar, ünlü yorumcunun paylaşımını sert eleştirdi….

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12346277/ahmet-cakardan-ortaligi-ayaga-kaldiran-paylasim-rahatsizim

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12346277/ahmet-cakardan-ortaligi-ayaga-kaldiran-paylasim-rahatsizim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir