Ahmet Nur Çebi, TFF başkanlığı iddialarına açıklık getirdi

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlığı için, “Bir önceki federasyon seçiminde orada görevlendirme ile ilgili talepler geldi. Benim önceliğim Beşiktaş’tı. Türkiye Cumhuriyeti’ndeki her vazife kutsaldır. Ancak Beşiktaş’ı sırtlanmam gerektiğini düşündüm. Geldim, devam ediyorum. Üç yıllığına buraya geldim. TFF başkanlığı ile ilgili planım yok. Beşiktaş başkanlığına 3 yıllığına geldim. Önümüzdeki TFF seçimleriyle ilgili bir planım yok. İsteğim, 3 yıllık süreyi tamamlamak ve Beşiktaş’ta görevimi yapmak” şeklinde konuştu.
Teknik direktör Valerien Ismael’e yönelik eleştiriler için ise Çebi, “Kupayı bu sene Valerien Ismael ile birlikte kaldırma planı dışında başka bir düşüncem yok. Şampiyonluğu onunla birlikte kazanmayı planladım. O planla devam ediyorum. Fikrimde değişiklik yok. Fikrimi değiştirecek bir konu yok” değerlendirmesini yaptı.
Beşiktaş’a karşı bir algı operasyonu yürütüldüğünü vurgulayan ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12382477/ahmet-nur-cebi-tff-baskanligi-iddialarina-aciklik-getirdi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12382477/ahmet-nur-cebi-tff-baskanligi-iddialarina-aciklik-getirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir