Ampute Milli Takım Teknik Direktörü Osman Çakmak'tan galibiyet sonrası çağrı: 85 milyonu bekliyoruz

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Yarı final müsabakasının ardından Ampute Milli Takım Teknik Direktörü Osman Çakmak, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

”85 MİLYONU, NEF STADYUMUNA VE TELEVİZYON BAŞINA BEKLİYORUZ”

2018 Dünya Kupası finalinde Angola’ya mağlup olduklarını hatırlatan Osman Çakmak, “Yarım kalan bir işimiz var. Onu tamamlayacağız. Biz güzel projeler yaptık. Bugün, bu çocuklar ilk dakikadan son dakikaya kadar çok iyi konsantre oldu. Nef Stadyumu’nda Angola’dan bir alacağımız var. Müzemizde sadece eksik olarak Dünya Kupası var. 85 milyonu, Nef Stadyumu’na ve televizyon başına bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/ampute-milli-takim-teknik-direktoru-osman-cakmaktan-galibiyet-sonrasi-cagri-85-milyonu-bekliyoruz-haber-420217

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/ampute-milli-takim-teknik-direktoru-osman-cakmaktan-galibiyet-sonrasi-cagri-85-milyonu-bekliyoruz-haber-420217

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir