Andrea Pirlo Fenerbahçe maçı sonrası penaltı pozisyonlarını eleştirdi: Tartışmalı…

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’in 9. haftası muhteşem bir mücadeleye sahne oldu. Fenerbahçe ile Fatih Karagümrük arasında geçen mücadeleyi sarı-lacivertliler 5-4 kazandı. Karşılaşmadan sonra Karagümrük Teknik Direktörü Andrea Pirlo önemli açıklamalarda bulundu.

İŞTE ANDREA PİRLO’NUN O SÖZLERİ:

İyi bir maç oynadık. Böyle önemli bir kulüp ve ateşli bir seyirci önünde iyi maç çıkardık. Oyuncularıma ekstra bir şey söyleyemem. Son anlardaki dikkatsizlik mağlubiyete neden oldu. İki tane penaltıdan gol yedik. Bu da yeni kuralla ilgili şeyler tartışmalı olabiliyor ama kural bunu getirdi. Savunma anlamında istediğimiz şeyleri ortaya koyduk ama dikkatsizlikler 5 gole mal oldu. Artık yapacak bir şey yok, maç bitti.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/andrea-pirlo-fenerbahce-maci-sonrasi-penalti-pozisyonlarini-elestirdi-tartismali-haber-420502

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/andrea-pirlo-fenerbahce-maci-sonrasi-penalti-pozisyonlarini-elestirdi-tartismali-haber-420502

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir