Andrea Pirlo: Herkesin üstünde baskıyı vardı, bunu attık

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Spor Toto Süper Lig’in 10’uncu haftasında Fatih Karagümrük, sahasında Hatayspor’u 3-0 mağlup etti.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Andrea Pirlo, maçı kazanmanın kendileri için tek seçenek olduğunu dile getirdi. 

“Kazandık ve çok mutluyum. Oyuncularımı tebrik ediyorum” diyen Pirlo, “Herkesin üstünde baskı vardı bunu attığımız için mutluyum” ifadelerini kullandı.

Hatayspor maçının zor geçeceğini bildiklerini söyleyen Pirlo, “Rakip de iyi bir ivme ile geliyordu. Kolay olmayacağını biliyorduk. Gol de yemedik bu da bizi çok mutlu etti” dedi.

Geçen hafta Fenerbahçe karşısında iyi bir oyun sergilemelerine karşın mağlup olduklarını belirten Pirlo, “Fenerbahçe’ye karşı iyi oynadık ama puan alamadık. Kazanarak devam etmek iyi olacak. Bu istek, oyun anlayışı ve bu açlıkla devam etmemiz lazım. Bir maçın yetmeyeceğini biliyoruz. İlerisi için devam edeceğiz” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)


Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/andrea-pirlo-herkesin-ustunde-baskiyi-vardi-bunu-attik-haber-1585008

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir