Arda gelecek için iddialı! G.Saray'ın Guardiola'sı olacağım

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) ‘Aylık Bölge Toplantısı’, “Arda Turan’a Veda” başlığıyla Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi.
Turan’a veda niteliğinde olan organizasyona; Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Metin Öztürk, Yönetim Kurulu üyesi İsmail Sarıkaya, 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu ve üyeler katıldı.
“Galatasaray sevgisinin bende karşılığı yok”
Kendisi için yapılan video ve organizasyon için oldukça duygulanan Arda Turan ise şunları söyledi: “Öncelikle GSYİAD bizim için çok değerli. GSYİAD’ın değerini ve kıymetini çok iyi bilen bir Galatasaraylıyım öncelikle. Bugün ilk defa uzun zaman sonra benim için bir şey yapıldığını gördüm. Hayatım boyunca her zaman ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12333054/arda-gelecek-icin-iddiali-gsarayin-guardiolasi-olacagim

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12333054/arda-gelecek-icin-iddiali-gsarayin-guardiolasi-olacagim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir