Avcı'dan taraftara sitem: Oyuncuyu değil beni protesto edin

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Süper Lig’in 9. haftasında evinde Kasımpaşa ile golsüz berabere kalan Trabzonspor’un teknik direktörü Abdullah Avcı, oyunun “tatmin edici olmadığını” söyledi. 

Avcı maçın ardından düzenlenen basın toplantısında ilk yarıda bir pozisyon bulduklarını ve rakibe pozisyon vermediklerini belirterek, “Kendi sahamızdan rakip sahaya paslar attık. Bizim rakibi koşturmamız lazım, topun peşinden koşmamamız lazım. İkinci yarı değişiklikler sonrası rakibi daha fazla sahasına kapattık. Fırsatlar var mı? Evet var. 20 şut attık belki yarısı isabetli yarısı isabetsizdi. 90. dakikada gol atıp kazansak dahi ben kendimle ilgili bir özeleştiri yapacaktım” diye konuştu.

AA’nın aktardığına göre “Kendimizi daha iyisini nasıl yapabiliriz diye eleştireceğiz” ifadesini kullanan Avcı, şöyle devam etti: “Kazansak lider oluyorduk. Bir geçiş döneminin sancılarını yaşayabiliriz ve geçiş döneminde bunlar gayet olabilecek bir şeyler… Bugün bizim taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bugün bize sonuna kadar yardımcı olmaları gerekiyor. Lider olduğumuz zaman başka bir şey oluyor. Çıkan oyuncun protesto, giren oyuncun protesto. Maç içinde bana yapın, maçtan sonra takıma yapın. Ama maç anında protesto ile yapamayız.

Geçen sezon taraftarlarla birlikte savunma ve hücum yaptık. Ama bugün topu yana atıyoruz, ikinci pastan sonra ileri vuruyoruz, tekrar topu almak için tribünden ses çıkıyor, oyuncu topu rakibe atıyor. O zaman susuyorlar. Lütfen rica ediyorum. Bu fırsatlar tekrar gelecek. Daha takım halinde grup enerjisi içinde devam edeceğiz. Bugün bir fırsat vardı bunu kaçırdık. Taraftarlarımızdan bunu rica ediyorum. Özellikle bunu sizden ve taraftarlarımızdan rica ediyorum.” (HABER MERKEZİ)


 

 

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/avcidan-taraftara-sitem-oyuncuyu-degil-beni-protesto-edin-haber-1584357

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir