Beşiktaş: Dele Alli'nin sözleşmesinde oynama garantisi yok

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, basında Dele Alli ile ilgili çıkan haberleri yalandı. Alli’nin sözleşmesinde oynama garantisi olduğu iddialarını reddeden kulüp, basın açıklaması yayınladı.

Kulübün resmi sitesinden yapılan duyuru şöyle: 

“Bugün bazı basın yayın organlarında yer alan “Dele Alli’nin sözleşmesinde oynama garantisi var”, “Dele Alli’ye forma sözü!” başlıklı haberler yalandır.
Futbolcumuzun, transfer sürecinde hocamız Valérien Ismaël’den oynama sözü aldığı, sözleşmesinde sakatlık dışındaki her durumda ilk 11’de görev alma maddesinin bulunduğu ve maçlarda da bu nedenle oynadığının belirtildiği haberlerin tamamı yanlış ve gerçeği yansıtmayan bilgiler içermektedir.
Taraftarlarımızdan, futbolcumuzu değersizleştirmeye yönelik bu tarz haberlere itibar etmemelerini önemle rica ediyoruz.” 

Tottenham Hotspur’dan bu yıl kiralanan yıldız futbolcunun performansı son zamanlarda eleştiriliyor. Oyuncunun kötü performansa rağmen oynatılması bazı taraftarlardan tepki çekiyor. (HABER MERKEZİ)

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/besiktas-dele-allinin-sozlesmesinde-oynama-garantisi-yok-haber-1585378

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir