Beşiktaş maçında Uğurcan'a küfür edilmişti… Trabzonspor'dan açıklama

Dikkat! bu haber “tv100 Haber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’de dün akşam oynanan maçta Beşiktaş ile Trabzonspor, Vodafone Park’ta karşı karşıya geldi. Bu zorlu mücadele 2-2’lik eşitlikle sonuçlandı. Karşılaşmada tribünlerden Trabzonspor’un Milli eldiveni Uğurcan Çakır’a ve teknik direktör Abdullah Avcı’ya sinkaflı sözler söylenmişti.

Konu ile ilgili Bordo Mavili takımdan açıklama yapıldı.

İşte o açıklama

“Beşiktaş ile oynadığımız maçta Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve özellikle Kaptanımız Uğurcan Çakır’a tribünlerden yapılan, sportmenliğe ve genel ahlak kurallarına aykırı tezahüratı şiddet ile kınıyoruz.

Sahadaki futbolcudan kenardaki teknik ekibe, tribünlerdeki seyirciye kadar futbol bir bütündür. Bu bütünlüğe zeval getirecek her türlü davranışın şiddet ile karşısındayız.

Sporu dolayısı ile futbolu bir bütün kabul edip, her aşamada çirkinleştirmenin değil güzelleştirmenin çabasını göstermek gerekirken dünkü maçta yaşananları kabul etmek mümkün değildir.

Bu vesile ile herkesi bir kere daha sağduyulu olmaya ve sportmenliğe davet ediyoruz.”

Kaynak :
https://www.tv100.com/besiktas-macinda-ugurcana-kufur-edilmisti-trabzonspordan-aciklama-haber-632525

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir