Beşiktaş, Manisa BBSK deplasmanından eli boş döndü! Mücadeleyi 73-66 kaybetti

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ndeki sezonun ikinci haftasında Manisa Büyükşehir Belediyespor,  Beşiktaş ’ı ağırladı. Muradiye Spor Salonu’ndaki karşılaşmada ev sahibi ekip ilk periyotu 22-13 önde tamamlarken, ilk yarı ise ev sahibi ekibin 6 farkla 39-33 üstünlüğüyle sona erdi.

MAÇIN EN SKORERLERİ EV SAHİBİ EKİPTEYDİ

3’üncü periyotta Beşiktaş; Brown, Orelık ve Mccormack’ın sayılarıyla ilk defa öne geçerek, periyodu 53-56 tamamlandı. Maç ev sahibi ekibin 73-66 üstünlüğüyle sona erdi. Manisa BŞB’de Anosıke 17, Cruz 17, Michalak ve Roberson 11’er sayıyla yıldızlaştı. 

MAÇTAN DETAYLAR

SALON: Muradiye Spor

HAKEMLER: Yener Yılmaz, Alper Özgök, Göksun Öz

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Anosike 17, Cruz 17, Michalak 11, Roberson 11, Gani 4, Bruınsma 8, Yiğit 5, Kaspar, Tolga, Ogün, Mustafa, Ata,

BEŞİKTAŞ: Mccormack 15, Okben 13, Orelık 13, ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/besiktas-manisa-bbsk-deplasmanindan-eli-bos-dondu-mucadeleyi-73-66-kaybetti-haber-420203

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/besiktas-manisa-bbsk-deplasmanindan-eli-bos-dondu-mucadeleyi-73-66-kaybetti-haber-420203

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir