Beşiktaş'ın Tayfur Bingöl planı ortaya çıktı!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş, Alanyaspor’dan Tayfur Bingöl’ü kadrosuna kiralık olarak katmıştı. Siyah-beyazlıların, 29 yaşındaki futbolcunun geleceğiyle ilgili verdiği karar ortaya çıktı.

TAYFUR İÇİN KARAR VERİLDİ

Normal şartlarda sol bek hattı için alınan Tayfur, sağ bek ve orta sahadaki etkili futboluna bir de sağ ön bölgesini de ekledi. Giresunspor karşılaşmasında Jackson Muleka’nın yerine ilk 11’de başlayan Tayfur, mücadeleci görüntüsü ve yüksek formuyla Teknik Direktör Valerien Ismael’i memnun etti. Fanatik’te yer alan habere göre; Başkan Ahmet Nur Çebi başta olmak üzere yönetimin de kendisinden oldukça memnun olduğu Tayfur için şimdiden karar verildi.

2 YILLIK YENİ ANLAŞMA YOLDA

Siyah-beyazlılar, Beşiktaş’a olan yüksek aidiyet duygusuna ek olarak başarılı performansı ve saha dışındaki duruşuyla da alkış toplayan ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/besiktasin-tayfur-bingol-plani-ortaya-cikti-haber-420707

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/besiktasin-tayfur-bingol-plani-ortaya-cikti-haber-420707

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir