Beşiktaş'ta Dele Alli ısrarının nedeni belli oldu!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Beşiktaş’ın bu sezonki flaş transferlerinden biri olarak gösterilen Dele Alli ile ilgili çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Fransız hoca Valerien Ismael’in yıldız oyuncuya transfer edilirken forma sözü verdiği öne sürüldü.

Transfer döneminin yıldızı Dele Alli şu ana kadarki performansıyla vasatı aşamadı. Beşiktaş’ın 26 yaşındaki on numarası, son 3 maçında sahada kaybolurken oklar da onun performansına uzun süre tahammül eden Valerien İsmael’e çevrildi.

Trabzon karşısında 67 dakika forma giyen İngiliz oyuncu, değişiklik sırasında da taraftarın protestosuna maruz kaldı. Sabah’ta yer alan habere göre; Dele Alli’nin transfer sürecinde ise oynama sözü aldığı ortaya çıktı.

Dele Alli’nin maç eksiğini gidermek isteyen teknik heyet de süre vererek bir an önce açıklarını kapatmayı hedefliyor. Siyah-beyazlı futbolcu bu sezon 4 maçta 291 dakika ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/besiktasta-dele-alli-israrinin-nedeni-belli-oldu-haber-421902

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/besiktasta-dele-alli-israrinin-nedeni-belli-oldu-haber-421902

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir