Beşiktaş'tan Dele Alli açıklaması: Oynama garantisi mi var?

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Beşiktaş, 26 yaşındaki İngiliz oyuncusu Dele Alli’nin sözleşmesinde oynama garantisi olduğu yönünde çıkan haberleri yalanladı.
Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
“Bazı basın yayın organlarında yer alan “Dele Alli’nin sözleşmesinde oynama garantisi var”, “Dele Alli’ye forma sözü!” başlıklı haberler yalandır.
Futbolcumuzun, transfer sürecinde hocamız Valérien Ismaël’den oynama sözü aldığı, sözleşmesinde sakatlık dışındaki her durumda ilk 11’de görev alma maddesinin bulunduğu ve maçlarda da bu nedenle oynadığının belirtildiği haberlerin tamamı yanlış ve gerçeği yansıtmayan bilgiler içermektedir.
Taraftarlarımızdan, futbolcumuzu değersizleştirmeye yönelik bu tarz haberlere itibar etmemelerini önemle rica ediyoruz.”…

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12401643/besiktastan-dele-alli-aciklamasi-oynama-garantisi-mi-var

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12401643/besiktastan-dele-alli-aciklamasi-oynama-garantisi-mi-var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir