Brezilyalı efsane Ronaldo, Premier Lig'den o takımı almak üzereymiş

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Kimilerine göre gelmş geçmiş en iyi golcü kabul edilen Ronaldo, kramponlarını astıktan Brezilya’da Cruzeiro’da da bir hisse satın aldı. Brezilyalı efsane, dikkatini başka yere çekmeden önce o dönem Championship’te mücadele eden Brentford’u da satın almayı düşündü.
Ronaldo, konuyla ilgili Günaydın İngiltere’ye şunları söyledi: “Real Valladolid’i satın almadan önce, Avrupa’da dolaşıyordum ve aslında Londra’da yaşıyordum. Londra’da fırsatlara bakıyordum. Beş ya da altı yıl önce Brentford’u almaya çok yakındım. Anlaşmayı yapmaya çok yakındım. Çok iyi gidiyorlar… ama şimdi iki kulübüm, iki sorunum var ve hafta sonları hiç huzurum yok!”
Dünya Kupası galibi Ronaldo, azınlık hissesi NASL tarafında bulunan Amerikan takımı Fort Lauderdale’e de yatırım yaptı. Şu anda yakında çıkacak olan DAZN belgeseli The Phenomenon: The Rise, Fall ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12382545/brezilyali-efsane-ronaldo-premier-ligden-o-takimi-almak-uzereymis

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12382545/brezilyali-efsane-ronaldo-premier-ligden-o-takimi-almak-uzereymis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir