Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu, 190 ülkede yayınlandı

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Federasyondan yapılan açıklamada, 57. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun uluslararası yayın ortağı Fransız Medya Grubu ASO’nun raporuna göre organizasyonun Amerika’dan Avrupa’ya, Afrika ile Ortadoğu’dan Asya ve okyanus ülkelerine kadar 8 günde 190 ülkede ve 13 ayrı dilde 615 milyon haneye eriştiği bildirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, “Dünyaca ünlü takımları ağırladığımız 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda pek çok açıdan yeniliklere imza attık. Yönetim kurulumuzun ve teknik ekiplerimizin titizlikle hazırladığı parkurumuz, sportif rekabeti artırmaya odaklanırken, ülke tanıtımına da katkı sağlama hedefleriyle kurgulandı. Tur, özellikle de yarış içi mücadeleye yeni bir soluk getiren tırmanış ve sprint kapılarının konumlanması ile son ana kadar üst düzey rekabetin yaşandığı bir organizasyon haline geldi” ifadelerini kullandı.

“Tarihe, doğaya saygı” kurgusuyla yarışa ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/cumhurbaskanligi-bisiklet-turu-190-ulkede-yayinlandi-haber-420630

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/cumhurbaskanligi-bisiklet-turu-190-ulkede-yayinlandi-haber-420630

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir