Dwight Howard, takımsız kaldı: Fırsat veren bir takım yok

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Dwight Howard, bir zamanlar NBA’in en çok konuşulan yıldızlarından birisiydi. Başarılarla dolu kariyerinde 3 yıl arka arkaya Yılın Savunmacısı seçilmeyi başaran Howard, ilerleyen yıllarda basketboldaki değişime ayak uyduramadı ve ciddi bir düşüş yaşadı.
Buna rağmen atletizmi, fiziği ve savunma becerileriyle ligde kalıcı olmayı başaran deneyimli oyuncu, kendine yeni bir rol bulmayı başardı. 2019-20 sezonunda Los Angeles Lakers‘ın yedek pivotu olarak şampiyonluğa ulaşan Howard, şu anda takımsız.
37 yaşındaki deneyimli pivot, eski basketbolcu Matt Barnes’ın “All The Smoke” podcastine konuk oldu. Dwight Howard, hala oynamak istediğini ancak onu isteyen bir takımın olmadığını itiraf etti:
“Oynamak istiyorum ama bana bu fırsatı vermek isteyen hiçbir takım yok. Lakers‘taki son durumdan beri böyle hissediyorum. 2020’de şampiyon olmaları için yeterince katkıda bulunduğumu ve bu yüzden bir ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12395053/dwight-howard-takimsiz-kaldi-firsat-veren-bir-takim-yok

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12395053/dwight-howard-takimsiz-kaldi-firsat-veren-bir-takim-yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir