Emre Belözoğlu'ndan tarihi başarı

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Başakşehir, sahasında İstanbulspor’u 2-0 mağlup etti. Bu zafer Emre Belözoğlu’nun kariyer başlangıcındaki müthiş performansı için de aynı zamanda yeni bir rekor demekti.
Emre Belözoğlu, 49. Süper Lig maçında 30 galibiyete ulaşarak Mustafa Denizli’nin (41) ardından bunu en hızlı başaran 2. isim olarak tarihe geçti.
Emre Belözoğlu, İstanbulspor karşısında ilk yarı oynadıkları oyunu ikinci yarı parça parça sahaya sürdüklerinin altını çizerek, “Bugün kazanmak önemliydi. Geçen hafta Sivasspor maçından ders çıkardığımızı gösterdik. Oyunun ritmi 2 gün önce maç oynamamıza rağmen ilk yarı istediğimiz tempoda gitti. İkinci yarı ufak yorgunluklar oldu. Oyuncu kalitesi bizim altımızda olmasına rağmen organizasyon olarak ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12392800/emre-belozoglundan-tarihi-basari

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12392800/emre-belozoglundan-tarihi-basari

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir