Eski hocası Mustafa Kaplan'dan Altay Bayındır için flaş sözler: '30 milyon Euro eder'

Dikkat! bu haber “Cumhuriyet” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Fenerbahçe’nin Fatih Karagümrük’ü sahasında 5-4 yendiği karşılaşmada eleştirilen kaleci Altay Bayındır’ın eski hocası Mustafa Kaplan açıklamalarda bulundu.

“JESUS ARKASINDA DURMALI”

Sporx’e konuşan Kaplan, “Altay, Türk futbolu için değerli bir isim. Ligimizde Türk kaleci oynatayan takımlar belli. Hem Fenerbahçe’ye hem dem milli takıma uzun yıllar katkı verecek. Bir hatayla Altay’ı kaybetmemek lazım. Ankaragücü’nde birlikte çalıştık. Ekstra antrenmanlar yapan bir kaleciydi. Önünde uzun yıllar var. Fenerbahçe ve Jesus arkasında durmalı” dedi. 

“ALTAY 30 MİLYON EURO EDER”

Öte yandan Kaplan, doğru zaman geldiğinde Altay Bayındır’ın Avrupa’da büyük bir takıma gideceğine inanıyor. Deneyimli teknik direktör, “Altay Bayındır’ın doğru zaman geldiğinde transferi de gerçekleşebilir. Eğer Uğurcan Çakır 30 milyon Euro ediyorsa Altay da o rakamı eder. Dediğim gibi zamanı geldiğinde Fenerbahçe’ye büyük paralar kazandırarak Avrupa’nın yolunu tutabilecek kapasitede bir kaleci” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Kaynak :
https://www.cumhuriyet.com.tr/spor/eski-hocasi-mustafa-kaplandan-altay-bayindir-icin-flas-sozler-30-milyon-euro-eder-1990762

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir