Euroleague'de NBA benzeri düzenleme: Maaş bütçesi sınırı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

EuroLeague’in yeni CEO’su Marshall Glickman, ligde ilk haftanın sonuçlanmasının ardından NOVASPORTS’a açıklamalarda bulundu.
14 Eylül günü yeni görevine başlayan deneyimli yönetici, Turkish Airlines EuroLeague’in genel durumu ve gelecek planlamaları üzerine konuştu.
EuroLeague CEO’su Marshall Glickman’ın açıklamaları şu şekilde:
“Fikirlerini dinlemek ve onları anlamak için kulüplerle iletişime geçtik. Uzun süredir bu işin içerisindeyim. NBA’de de sürekli fikir birliğinin ve anlaşmanın olmadığına dair sizi temin edebilirim. Fakat bir şekilde bir araya gelebilmeleri önemli bir şey. Bu, EuroLeague kulüplerine getireceğimiz ve arkasında duracağımız bir proje.”
“Jordi Bertomeau benim çok iyi bir arkadaşımdır. Hayatımda önemli bir yere sahip ve liderlik pozisyonunda geçirdiği 22 yıla saygı duyuyorum. Liderlik el değiştirdiğinde bazı insanların huzursuz hissetmesi gayet doğaldır. Bodiroga’nın neleri değiştireceğine dair soru ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12344896/euroleaguede-nba-benzeri-duzenleme-maas-butcesi-siniri

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12344896/euroleaguede-nba-benzeri-duzenleme-maas-butcesi-siniri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir