Fenerbahçe'de Arda Güler tehlikesi! Dev şirketler harekete geçti

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Fenerbahçe,  Arda Güler’in eski kulübü Gençlerbirliğ ile görüşme kararı aldı.
Akşam gazetesinde yer alan habere göre  Ali Koç, ABD dönüşü Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ile bir araya gelecek ve Arda Güler’in bonservisinde yazan madde için görüşecek.
Sarı-lacivertlilerin 2019 yılında Gençlerbirliği’nden transfer ettiği Arda’nın bonservisinin %20’sinin başkent ekibinde olduğu ortaya çıktı.
ŞİRKETLER GENÇLERBİRLİĞİ İLE TEMASA GEÇTİArda Güler’in gelişimiyle ilgilenen bazı şirketler ve futbol takımlarının Arda Güler’in %20’lik hakları için Gençlerbirliği’nin kapısını çaldığı öğrenildi.
Ankara temsilcisi ise iki takım arasında yapılan anlaşma gereği görüşme önceliğini Fenerbahçe’ye verdi.
Daha önce konuyla ilgili açıklama yapan Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, Ali Koç’un yaptığı teklifi kabul etmediklerini söylemişti.
Başkent ekibinin Arda Güler’in bonservisinin %20’si için 2 milyon euro’luk değer belirlediği konuşuluyor….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12404737/fenerbahcede-arda-guler-tehlikesi-dev-sirketler-harekete-gecti

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12404737/fenerbahcede-arda-guler-tehlikesi-dev-sirketler-harekete-gecti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir