Fenerbahçe'den İsmail Yüksek kararı! Maaşı herkesi şaşırttı

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Jorge Jesus ile birlikte adeta yeni bir dönemin kapısını açan ve Fenerbahçe’de gösterdiği performansla milli formayı da ilk kez sırtına geçiren İsmail Yüksek, şov yapmaya devam ediyor.
Önceki gece Kadıköy’de oynanan AEK Larnaca maçının yıldızlarından biri olan 23 yaşındaki futbolcunun çıkışını büyük bir keyifle izleyen yönetim, genç oyuncuya maaş jesti yapmaya hazırlanıyor.
Larnaca karşılaşmasında en fazla topla buluşan (89), isabetli pas veren (64), ikili mücadele kazanan (8), top kapan (5) ve sahipsiz top kazanan (10) oyuncu olan genç ismin, sözleşmesi 2025 senesinde sona erecek.
Aylık 25 bin TL kazanıyor
Fenerbahçe’nin bu sezon Şampiyonlar Ligi ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12339941/fenerbahceden-ismail-yuksek-karari-maasi-herkesi-sasirtti

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12339941/fenerbahceden-ismail-yuksek-karari-maasi-herkesi-sasirtti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir