Fenerbahçe'nin yıldızı yuvadan uçuyor

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Fenerbahçe’de oynadığı futbol ile taraftarın sevgilisi haline gelen Ferdi, sarı lacivertli forma ile yükselişine devam ediyor. Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe’de sağ bek pozisyonunda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fotomaç’ın haberine göre; Ferdi Kadıoğlu 2018 yılında 1, 4 milyon Euro’luk bir anlaşmaya imza atarak NEC takımından Fenerbahçe kulübüne transfer olmuştu. Bu sezon Fenerbahçe formasını 13 kez giyen Ferdi, 1 asist katkısı sağladı.

Sarı lacivertli formayı toplamda 113 defa terleten oyuncu 10 gol attı. Ferdi Jesus’un vazgeçilez oyuncularından birisi oldu. Jesus’un gelmesiyle birlikte genç oyuncunun gelişimi de arttı. Milli oyuncunun, farklı bölgelerde oynayabilmesi Portekizli hocanın elini ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/fenerbahcenin-yildizi-yuvadan-ucuyor-galeri-420922

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/fenerbahcenin-yildizi-yuvadan-ucuyor-galeri-420922

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir