Futbolcu Hüseyin Kaya sahada kalp krizi geçirdi

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Aydın 1’inci Amatör Küme 3’üncü Grup’taki Demirci Gençlikspor-Hayri Usta Sportif maçında ev sahibi ekipten Hüseyin Kaya, kalp krizi geçirdi.

DHA’nın haberine göre, Adnan Menderes Stadyumu’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısında taç atışı yaparken bilinçsiz şekilde bir anda yere yığılan 29 yaşındaki futbolcuya ilk müdahaleyi saha kenarındaki sağlık görevlisi Bülent Dönmez yaptı. Kaya, statta ambulans bulunmadığı için özel araçla Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kalp krizi geçirdiği öğrenilip duran kalbi doktorların müdahalesiyle tekrar çalıştırılan futbolcu Kaya, Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Kaya’nın hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

 

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/futbolcu-huseyin-kaya-sahada-kalp-krizi-gecirdi-haber-1585021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir