Galatasaray, Moritz Volz'u resmen duyurdu

Dikkat! bu haber “tv100 Haber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Galatasaray’da teknik ekibe yeni bir isim katıldı. Teknik Direktör Okan Buruk’un talebi doğrultusunda antrenör Moritz Volz teknik ekibe katılacak.

Aktarılan bilgide, “Yardımcı antrenör Moritz Volz, teknik direktörümüz Okan Buruk’un bilgisi ve isteği doğrultusunda teknik heyete katılacaktır. Teknik direktörümüz Okan Buruk’un 1 ay önce görüşme de gerçekleştirdiği Volz, sadece yardımcı antrenör olarak değil, aynı zamanda scouting bölümünde ve bilimsel alanda da çalışmalarda bulunacaktır” ifadeleri yer aldı.

Volz, son olarak Leipzig takımında Julian Nagelsmann’ın yardımcılığını yapmıştı.

Moritz Volz 21 Ocak 1983’te dünyaya geldi. Alman eski profesyonel futbolcu olan Volz son olarak RB Leipzig’de Julian Nagelsmann’ın yardımcı antrenörü olarak çalıştı.

Volz futbolculuk kariyerinde Schalke, Arsenal, Wimbledon, Fulham, Ipswich Town, FC St. Pauli ve TSV 1860 Münih’te sağ bek olarak oynadı.

Kaynak :
https://www.tv100.com/galatasaray-kulubu-bir-donem-arsenal-ve-rb-leipzigde-de-gorev-yapan-alman-yardimci-antrenor-moritz-volz-ile-anlasma-sagladi-haber-632682

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir