Galatasaray yönetiminden Sacha Boey için yüz güldüren rakam! İşte yeni maaşı ve serbest kalma bedeli…

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Galatasaray, BAY haftasında Sacha Boey’un maaşında iyileştirme yaptı. Fanatik’in haberine göre, sarı kırmızılı sağ bek oyuncusuyla yönetim arasında yeni bir anlaşma imzalandı. Yapılan anlaşmaya göre, Boey, bu sezon dahil olmak üzere artık senelik 1 milyon Euro kazanacak. Oyuncunun serbest kalma maddesi ise dikkat çekici.

SERBEST KALMA BEDELİ BELLİ OLDU

Boey’un serbest kalma maddesinde yer alan bilgiye göre, oyuncu 13 milyon Euro ödenmesi halinde istediği kulübe gidebilecek. Boey, Fransız kulüplerinin de yakın takibinde.

SIRADA KEREM VE YUNUS VAR

Kerem Aktürkoğlu ile Yunus Akgün ile de görüşmelerin başladığı öğrenildi. ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/galatasaray-yonetimi-sacha-boeyun-maasina-zam-yapti-sacha-boeyun-serbest-kalma-bedeli-dikkat-cekti-haber-420116

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/galatasaray-yonetimi-sacha-boeyun-maasina-zam-yapti-sacha-boeyun-serbest-kalma-bedeli-dikkat-cekti-haber-420116

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir