Galatasaray'da Sacha Boey'e yüzde 100 zam! İşte sözleşme detayları

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Maçsız haftayı fırsat bilip kadrodaki genç ve mutsuz oyuncuların mukavelelerini iyileştirmeye karar veren Galatasaray, Victor Nelsson’dan sonra, bu sezon müthiş bir form grafiği yakalayan ve Fransız kulüplerinin radarına giren 22 yaşındaki sağ bek Sacha Boey için de harekete geçti.
GÖRÜŞMELER OLUMLU GEÇTİ
Galatasaray ile Sacha Boey arasında başlayan kontrat görüşmeleri, kısa sürede mutlu sonla tamamlandı. Geçtiğimiz sezon başında 1 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer edilen ve 480 bin Euro yıllık ücret kazanan 22 yaşındaki futbolcu, uzun süredir talep ettiği zamlı sözleşmeyi kaptı.
BÜYÜK ZAM
Yapılan yeni anlaşmaya göre Boey, bu sezon da dahil ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12333876/galatasarayda-sacha-boeye-yuzde-100-zam-iste-sozlesme-detaylari

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12333876/galatasarayda-sacha-boeye-yuzde-100-zam-iste-sozlesme-detaylari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir