Galaxy A21s Modelinin Render Görüntüsü ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Son zamanlarda Samsung‘un yakın zamanda tanıtması planlanan Galaxy A21s modeli hakkında bir çok söylenti ve bir çok bilgi ortaya çıkıyor. Bu sefer de Galaxy A21s modelinin ön tarafının render görüntüsü ve bazı teknik özellikleri karşımıza gelmiş durumda. Sızan görsele baktığımızda ise Galaxy A21 modeli ile neredeyse aynı bir cihaz görüyoruz.

Render görüntüsü, cihazın ince çerçevelere sahip olduğunu gösterirken akıllı telefonun alt çerçevesinin ise kalın olduğunu fark edebiliyoruz. Samsung, bu yeni modelde Infinity-O adını verdiği tasarım anlayışını benimsemiş durumda. Yani kısacası cihazda ekran deliği ve bu delikte bir de özçekim kamerası yer alacak.

Daha önceki sızıntılarda cihazın 6.55 inç boyutunda HD+ ekran ile geleceğini öğrenmiştik. Akıllı telefon gücünü Exynos 850 yonga setinden alacak. Bu yonga setine ek olarak 3GB RAM sunulurken depolama alanı olarak ise 32GB ve 64GB’lık seçenekler bulunacaktır.

Diğer özelliklere baktığımızda ise cihazda arttırılabilir depolama alanı sağlayabilmek için microSD kart yuvası bulunmaktadır. Ayrıca 3.5mm kulaklık girişi, NFC desteği ve arka bölümde bulunan bir de fiziksel parmak izi okuyucu akıllı telefon ile sunulacak diğer özelliklerdendir.

Galaxy A21s’in arka bölümünde ise üçlü kamera modülü olacak. Bu üçlü modül 48MP ana kamera, 8MP ultra geniş açılı kamera ve 2MP makro sensör ile sunulacak. Akıllı telefon büyük olasılıkla 5.000mAh kapasiteli batarya ve 18W hızlı şarj desteği ile karşımıza çıkacak.

Samsung’un bu cihazı ne zaman piyasaya süreceği belirsizliğini koruyor. Ancak son zamanlarda ortaya çıkan bu kadar söylentiye göre şirketin yakın zamanda bu modeli tanıtma ihtimali yüksek görünüyor.

“Galaxy A21s Modelinin Render Görüntüsü ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir