Galaxy S20 Fan Edition Modelinin Ön Tasarımı Sızdırıldı

Samsung Galaxy S20 Fan Edition modeli hakkında son zamanlarda birçok yeni haber ortaya çıktı. Ancak bugün ortaya çıkan yeni bilgi şimdiye kadar elde ettiğimiz en somut bilgi olmasıyla önemli. Evleaks tarafından Galaxy S20 Fan Edition modelinin ön tasarımını gözler önüne seren bir render görüntüsü paylaşıldı.

Paylaşılan bu görüntüye baktığımız zaman cihazın standart Galaxy S20 modeliyle benzer tasarım hatlarına sahip olduğunu görüyoruz. Ancak farklı bir model olduğu için elbette bazı detaylarda daha farklı olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy S20 FE, 120Hz yenileme hızına sahip 6,5 veya 6,7 inç ekran ile gelecek. Pil konusunda ise 4.500mAh kapasiteli bir batarya mevcut olacak.

Standart S20 modeline göre Fan Edition modeli daha kalın ekran çerçevelerine sahip. Ancak genelde resmi render görüntüleri çerçeve kalınlığı konusunda pek güvenilir sonuçlar ortaya koymaz. Ekranın üst bölümünde Samsung’un Infinity-O adını verdiği kamera deliği bulunuyor. Bu noktadaki kameranın çözünürlüğü ise bilinmiyor.

Galaxy S20 Fan Edition modelinin arka tasarımı ile alakalı henüz bir görsel paylaşılmış değil. Ancak bu bölümde üçlü kamera kurulumunun sunulacağını biliyoruz. Söylentilere göre Galaxy S20 FE’nin 12MP geniş ve ultra geniş açılı kamera ve 3x optik yakınlaştırma yeteneği ile gelen 8MP telefoto kameraya sahip olacak.

Fan Edition isimli modeller genel olarak diğer standart modellere göre daha uygun bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkmaktadır. Samsung yeni FE modeli 5 Ağustos’ta düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde karşımıza çıkabilir. Akıllı telefon tanıtıldığı zaman tüm özellikleri ile birlikte sizlere aktarıyor olacağız.

“Galaxy S20 Fan Edition Modelinin Ön Tasarımı Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir