Google Pixel 6 Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Google, geçtiğimiz sene Eylül ayında Pixel 5 modelini piyasaya sürdü. Ancak bu model, amiral gemisi özellikler yerine orta seviye özellikler ile birlikte karşımıza çıktı. Bu sayede daha uygun bir fiyat etiketine sahip olabildi. Şimdi ise Google Pixel 6 serisinin tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte yaklaşmakta olan Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modelinin render görüntüleri ortaya çıktı.

Ortaya çıkan görüntülere baktığımız zaman Pixel 6 serisinin Pixel 5 serisine kıyasla oldukça farklı bir görünüme sahip olduğunu görmekteyiz. Ayrıca bu görüntülerin cihazın gerçek görüntülerine dayandırılarak hazırlandığı belirtilmektedir. Dolayısıyla piyasaya sürülecek olan modellerin buna yakın olma ihtimali yüksektir.

Google Pixel 6’nın ön tarafında üst bölüme ortalamış bir kamera deliği yer alıyor. Aynı zamanda OLED ekrana sahip olan cihazda ekran içine gömülü parmak izi okuyucusu bulunacaktır. Ekranı çevreleyen çerçevelerin ise oldukça ince bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte Pixel 6 Pro modeli ise standart modele kıyasla daha büyük ekrana sahip olacak.

Her iki modelin de arka bölümünde farklı bir kamera modülü tasarımı göreceğiz. Bu doğrultuda Pixel 6 modelinde çift kamera kurulumu ve LED flaş yer alacak. Ayrıca Pixel 6 Pro modelinde ise üçlü kamera kurulumu göreceğiz. Bununla birlikte bu kameraların konumlandırılacağı modülün fazla çıkıntı yaptığını belirtebiliriz.

Ortaya çıkan sızıntılarda henüz yaklaşan modellerin diğer teknik özelliklerine değinilmiyor. Ancak yakın zamanda ortaya çıkan bir rapora göre Google, kendi geliştirmiş olduğu işlemciyi bu modellerde tercih edebilir. Ayrıca Google’ın yeni bir akıllı saat modeli üzerinde çalıştığı söyleniyor. Hatta bu akıllı saati Pixel 6 serisi ile birlikte tanıtacağı söylenmektedir.

“Google Pixel 6 Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir