Heets Sigara En Uygun Fiyat

Elektronik sigara, solunduğunda buharlaşan bir çözelti bırakan bir pildir. Çözelti genellikle nikotin içerir. Amacı tütün dumanının dumanı olmadan nefes alma hissi vermektir. Elektronik sigaralar, heets sigara en uygun fiyat sigarayı taklit eden pille çalışan ürünlerdir. Bazı versiyonlar geleneksel sigaralara benzerken, diğerleri elektronik cihazlara benziyor.

Sigara içenlerin vücutları nikotine alıştıkça bu dürtüleri e-sigara ile kademeli olarak azaltabilmektedir. Tütün kullanıcılarının temel alışkanlıklarından biri de el ve dudak bağımlılığıdır. Elektronik sigaralar bu alışkanlığı bırakmaya yardımcı olur.  Bu durumda tütünü heets ermenistan ellerinizde ve dudaklarınızda hissetmezsiniz. Teknolojik bir cihaz ile bağımlılığı ortadan kaldırabilirsiniz.

E-sigara sıvısı genellikle nikotin, gliserin, tatlandırıcılar, propilen glikol ve diğer kimyasalları içerir. E-sigara likitleri benzersiz bir yapıya sahiptir. Sıvılar temel olarak aynı kombinasyondur. Bitkisel gliserin, nikotin içeren besinler, propilen glikol içerir. Nikotin, IQOS sipariş normal sigaralarda ve diğer tütün türlerinde bulunan bağımlılık yapan bir ilaçtır. Elektronik sigaralar birçok isim ile bilinmektedir. Genellikle elektronik sigara, buharlaştırıcı ve elektronik boru olarak adlandırılır.

Elektronik sigara dumansız bir buharlaştırıcıdır. Hava sensörü sigara ucundan hava çekildiğini algılar ve entegre devreye bildirir. Devre hızla gücü açar ve cihazın “kaynak” adı verilen yüksek frekanslı vibratörünü etkinleştirir. Bu parçadaki tungsten-tungsten tel, temas halinde alkaloid sıvıyı ısıtır ve buharlaştırır. Ortaya çıkan soğuk buhar, çekilen hava ile birleştirilir. Kartuştaki alkaloid sıvı, propilen glikol, su, esans, etanol, tütün çiçeği ve nikotin içerir. Cihaz, tütün ürünlerindeki kanserojen maddeleri kapsamamaktadır. Etkisi normal sigaradan farklı olmasa da sigaranın markası değişmiş izlenimi verebilir.

İçerisindeki kartuşlar nikotin içeriklerine göre sınıflandırılmıştır. Vücut belli bir seviyede tütün kullanımına başlayıp nikotine indirgeyerek ve kartuş kullanarak tütün bağımlılığını ortadan kaldırır. İstenirse nikotinsiz sigara içmeye zarar vermeden devam edilebilir.

Elektronik sigara ile sigarayı bırakıp yeni hayatınıza sağlıklı bir şekilde devam edebilir, sevdiklerinizle uzun bir ömür geçirebilirsiniz. Sigara içilen ve içilmeyen ortamlarda giysilere nüfuz eden bu koku rahatsızlık verir. Bırakmaktan kurtulmak zordur, ancak e-sigaralar size yardımcı olabilir.

Kaynak: https://sigaramiz9.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir