Hırvatistan'ın hocası Dalic, grubu değerlendirdi: En zor rakip Türkiye

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Hırvatistan A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Zlatko Dalic, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) elemelerinde yer aldıkları D Grubu değerlendirmesinde, ”Türkiye, gruptaki en zor takım” değerlendrimesini yaptı.
Kura çekiminde D Grubu’nda Türkiye, Galler, Ermenistan ve Letonya ile eşleşen Hırvatistan Teknik Direktörü Dalic, kura sonuçlarından memnun olduğunu ifade ederek, “Kaçındığımız takımlarla eşleşmedik.” dedi.
Grubun favorisi olduklarını söyleyen Dalic, “Kurada 4. torbadan Türkiye çıktı. Türkiye, gruptaki en zor takım. Galler ile daha önce de karşılaştık. Bizi zorlayacak şey uzun yolculuklar olabilir. İyimseriz. Rakiplerimize saygı duyuyoruz. Kendimizi bırakmamalı ve rakiplerimizin analizlerini çıkarmalıyız. Özellikle bize tanıdık olmayan Letonya ve Ermenistan’a karşı.” diye konuştu….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12345500/hirvatistanin-hocasi-dalic-grubu-degerlendirdi-en-zor-rakip-turkiye

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12345500/hirvatistanin-hocasi-dalic-grubu-degerlendirdi-en-zor-rakip-turkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir