Honor 50 Serisi, 100W Hızlı Şarj Desteğine Sahip Olacak

Honor 50 serisinin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bununla birlikte yaklaşmakta olan akıllı telefon modellerinin bazı teknik özellikleri şimdiden ortaya çıkmaya başladı. Aynı zamanda Honor 50 serisi için 100W hızlı şarj desteği ile birlikte geleceği belirtiliyor. Bu yazımızda bu detayları sizlere aktarıyor olacağız.

Söz konusu detaylar Digital Chat Station tarafından geliyor. Bununla birlikte Honor 50 serisindeki iki model de Çin’in 3C kurumu tarafından onaylanmış durumdadır. Listelere göre, bu telefonlar sırasıyla NTH-AN00 ve NRA-AN00 model numaraları ile sıralanmaktadır. Ayrıca bu cihazların sırasıyla Honor 50 ve Honor 50 Pro olarak isimlendirileceği belirtiliyor.

Listelere göre serideki her iki modelde de 100W desteği olmayacak. Standart Honor 50 modelinde 66W kablolu hızlı şarj desteği göreceğiz. Bunun yanı sıra daha üst seviye özelliklere sahip olacak olan Honor 50 Pro modelinde de 100W kablolu hızlı şarj desteği mevcut olacaktır.

Honor’un yeni amiral gemisi modeli, 100W şarj desteğine sahip ilk Honor modeli olacak. Bununla birlikte bu şarj desteği, Qualcomm’un Quick Charge 5 teknolojisine dayanabilir. Ancak bu konuda resmi ve somut bir bilginin olmadığını söyleyelim. Bununla birlikte önceki raporlara göre HONOR 50 serisi, arka kameralar için iki dairesel modüle sahip olacak.

Raporlara göre Honor 50 modeli, MediaTek’in Dimensity 1200 yonga setinden güç alacak. Ayrıca Honor 50 Pro modelinde ise Qualcomm’un amiral gemisi Snapdragon işlemcilerinden birini göreceğiz. Yaklaşan akıllı telefon modelleri ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

“Honor 50 Serisi, 100W Hızlı Şarj Desteğine Sahip Olacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir