Jon Flanagan, 29 yaşında futbolu bıraktı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Liverpool’un eski beki Jon Flanagan futbol kariyerini sonlandırdığını açıkladı.
Sakatlıklar son dönemde Flanagan’ın peşini bırakmadı. Diz ameliyatının ardından toparlanmaya çalıştığını söyleyen İngiliz futbolcu elinden geleni yaptığını ancak artık futbolu bırakma zamanının geldiğini söyledi.
Flanagan yaptığı açıklamada, “14 aydır diz ameliyatından sonra bu problemden kurtulmak için her şeyi denedim. Ancak artık gelecekteki sağlığım önceliğim olmalı. Çocukken hayalim büyüyüp geçimimi futboldan kazanmaktı. Bugün hayalimi gerçekleştirdiğim için gurur duyuyorum. Sadece kulübüm Liverpool’da kaptanlık yapmakla kalmadım, milli takımda da oynadım. Bu anılar bir ömür boyu sürecek” ifadelerini kullandı.
2011’de A takıma yükselen ve 2018 yılına kadar Anfield’da bulunan Flanagan bu süreçte Burnley ve Bolton’da kiralık oynamıştı. 2018’de Rangers’a imza atan İngiliz bek daha sonra Belçika ekibi Charleroi’de top koşturdu.
Son ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12406303/jon-flanagan-29-yasinda-futbolu-birakti

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12406303/jon-flanagan-29-yasinda-futbolu-birakti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir