Jorge Jesus'tan iki kötü haber! Willian Arao ile Mert Hakan Yandaş sahalardan uzak kalacak

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

UEFA Avrupa Ligi B Grubu’nda AEK Larnaca ile karşılaşan Sarı-Lacivertiler, Rum ekibini; Michy Batshuayi ve Rafael Mamas’ın kendi kalesine attığı golle 2-0 devirdi. Bu sonuçla puanını 7 yapan ve Rennes’le beraber grupta zirveyi paylaşan Fenerbahçe geceyi mutlu bitirdi. Ancak karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında Kanarya’nın teknik direktörü Jorge Jesus oyuncularına ve takımına methiyeler düzerken, iki kötü haberi verdi.

‘KAS YORGUNLUĞU VAR’

Portekizli teknik adam,  Mert Hakan Yandaş ile Willian Arao’nun sakatlandığını ve bir süre oynayamacaklarını duyurdu. Tecrübeli hoca, “Arao’da kas yorgunluğu var. Bu kadar yoğun takvimde bu tarz şeyler normal. Mert Hakan ve Arao, bir süre takımda olamayacaklar” dedi.

FERNANDES’LE GİRDİĞİ POZİSYONDA SAKATLANDI

Mert Hakan Yandaş’ın da Beşiktaş maçında Gedson Fernandes ile girdiği pozisyonun ardından sakatlandığı ve 3-4 hafta gibi bir süre görev yapamayacağı kaydedildi.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/jorge-jesustan-iki-kotu-haber-willian-arao-ile-mert-hakan-yandas-sahalardan-uzak-kalacak-haber-420067

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/jorge-jesustan-iki-kotu-haber-willian-arao-ile-mert-hakan-yandas-sahalardan-uzak-kalacak-haber-420067

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir