Lewandowski, Inter maçındaki hatalar için Barcelona savunmasına kızdı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

La Liga’da eski ihtişamlı günlerine dönmeye çabalayan Barcelona, Inter’e bıraktığı 4 puanın ardından yoluna Avrupa Ligi’nde devam edecek gibi duruyor. Xavi Hernandez’in ekibi, Ousmane Dembele aracılığıyla perdeyi açtı, ancak daha sonra Inter’in gollerine engel olamadı ve maç 3-3 sona erdi.
Yıldız Polonyalı, istediklerini alamadıkları maçtan sonra gazetecilere şunları söyledi: “Gol atmak için o kadar çok arzumuz vardı ki savunmayı unuttuk. Daha fazla oyuncuyla saldırmaya çalıştık, böylece savunmada alanımızı kaybettik. Üç gol attık ama aynı şeyleri yedik. Kazanamadığımız için hayal kırıklığı yaşıyoruz. Soğukkanlılıktan ve sakinlikten yoksunduk.”
2022-23’teki Şampiyonlar Ligi serüvenini uzatmak için Barça’nın artık başka yerlerden yardıma ihtiyacı var. Bayern Münih ve Inter’in olduğu C Grubu’nda Avrupa Ligi’ne düşme riskiyle karşı karşıyalar. Lewandowski, Barcelona’nın karşılaştığı zorluklar ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12374985/lewandowski-inter-macindaki-hatalar-icin-barcelona-savunmasina-kizdi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12374985/lewandowski-inter-macindaki-hatalar-icin-barcelona-savunmasina-kizdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir