Mbappe, PSG'den ayrılmanın yollarını arıyor: Verilen sözler tutulmadı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Kylian Mbappe ve Paris Saint-Germain arasındaki ilişki kopma notasına geldi. Bu iddia İspanya’nın yüksek tirajlı gazetesi Marca’ya ait.
Habere göre, yıldız futbolcu önümüzdeki Ocak ayında Parc des Princes’ten ayrılışı için çalışıyor. 
Temmuz ayında ayrılmak isteyen Mbappe’nin bu talebini başkent ekibinin yönetimi biliyor. Fransız oyuncu, kesin olarak Real Madrid’de oynamak istiyor. İspanyol kulübün, bu talebe ne tepki vereceği bilinmiyor.
Mbappe, PSG’nin kendisine ihanet ettiğini düşünüyor. Paris Saint-Germain, geçtiğimiz mayıs ayında sözleşme yenileyen Fransız yıldıza çoğu gerçekleştirilmeyen bir dizi vaatte bulundu.
L’Equipe’in haberine göre taraflar arasında 2025’e kadar değil 2024’e kadar sözleşme imzalandı. 24 yaşındaki oyuncu aslında takıma iyi bir niyet göstergesi olarak 2025 yazılı formayla poz vermeyi poz vermeyi kabul etti.
2017’de Monaco’dan PSG’ye transfer olan Mbappe, burada 4’ü ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12362201/mbappe-psgden-ayrilmanin-yollarini-ariyor-verilen-sozler-tutulmadi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12362201/mbappe-psgden-ayrilmanin-yollarini-ariyor-verilen-sozler-tutulmadi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir