Meler'in benzer pozisyonda daha önce 'kırmızı' verdiği ortaya çıktı!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’de Ankaragücü ile Fenerbahçe kozlarını paylaştı. Konuk ekibin 3-0’lık galibiyetiyle sona eren mücadeleye İrfan Can Kahveci ile Emre Kılınç arasında yaşanan olaya müdahale etmeyen hakem Halil Umut Meler’in kararı damga vurdu. 

HAKEME TEPKİLER BÜYÜK

Futbol camiasını adeta ikiye bölge olayda İrfan Can, Emre’nin yüzüne dirsekle müdahalede bulunduktan bir süre sonra topu ağlara göndererek skoru 2-0 yaptı.

Sosyal medyada hakemin olaya sessiz kalması tepkiyle karşılanırken bazı futbolseverler, “Halil Umut Meler maçı katletti” şeklinde değerlendirme yaptı.

BENZER POZİSYONDA MOHAMMED’E KIRMIZI GÖSTERMİŞTİ

Yaşanan pozisyon 3 Mart 2021’de Süper Lig’in 28’inci haftasında düzenlenen Galatasaray-Ankaragücü maçında yaşananları akıllara getirdi.

Söz konusu tarihte Galatasaray’ın Mısırlı futbolcusu Mostafa Mohammed, girdiği mücadelede rakibine ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/melerin-benzer-pozisyonda-daha-once-kirmizi-verdigi-ortaya-cikti-haber-421862

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/melerin-benzer-pozisyonda-daha-once-kirmizi-verdigi-ortaya-cikti-haber-421862

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir