Milli motosikletçi Deniz Öncü, Avustralya'da ikinci oldu!

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Milli motosikletçi Deniz Öncü, Uluslararası Motosiklet Federasyonu (FIM) Dünya Moto3 Şampiyonası’nın Avustralya ayağında yarışı ikinci sırada bitirdi.
Şampiyonada, genç milli sporcu sezonun da 18. ayağında 4, 4 km uzunluğa sahip Phillip Island Pisti’nde sekizinci sırada start aldı. Red Bull KTM Tech3 takımıyla mücadele ettiği yarışta Deniz Öncü, damalı bayrağı ikinci sırada geçti. Yarışta, Izan Guevara birinci, Sergio Garcia üçüncü oldu.
Deniz Öncü, yaptığı açıklamada, “İyi bir yarış geçirdik. Stratejimi son viraj için çok iyi hazırladım. Bugün ikinci bitirdiğim ve son birkaç haftadaki farklı yaralanmalarımdan sonra podyuma geri döndüğüm için mutluyum” ifadelerini kullandı….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12388913/milli-motosikletci-deniz-oncu-avustralyada-ikinci-oldu

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12388913/milli-motosikletci-deniz-oncu-avustralyada-ikinci-oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir