Neymar hakkında ‘yolsuzluk’ iddiası! 6 yıl hapis cezası isteniyor

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Fransa Ligue 1’de Paris Saint-Germain forması giyen Brezilyalı yıldız Neymar, futbolunun yanı sıra geçtmişte yaşadığı olaylarla anılmaya devam ediyor. 2017 yılında Barcelona’dan ayrılarak PSG’ye 222 milyon euro bonservis bedeli ile transfer olan Neymar, en son takım içinde Kylian Mbappe ile yaşadığı anlaşmazlık ile gündeme gelmişti. Ancak yıldız futbolcunun başı Barcelona kulübüne transfer olduğu dönemde yaşadığı transfer ücreti polemiği ile dertte.

TRANSFER ÜCRETİ TARTIŞMALARA NEDEN OLDU

Neymar, 2013 yılında Brezilya’nın Santos ekibinden Barcelona’ya transfer olmuştu. 30 yaşındaki futbolcu o dönem 88 milyon euro’ya yakın bir bedelle transfer olurken kulüpler ilk başlarda daha düşük bir bedel açıklamış ve konu büyük tartışmaları beraberinde getirmişti. Neymar o dönemde haklarının yüzde 40 sahibi olan DIS şirketi ile transferi nedeniyle mahkemelik oldu.

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/neymar-hakkinda-yolsuzluk-iddiasi-6-yil-hapis-cezasi-isteniyor-haber-421314

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir