Okan Buruk, Kayserispor – Galatasaray maçı öncesi konuştu: Avrupa'da oynamadığımız için rotasyon yapamıyoruz

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Süper Lig’in 10. haftasında Galatasaray, deplasmanda Kayserispor’a konuk olacak. Zorlu mücadele öncesi sarı-kırmızılı ekibin teknik direktörü Okan Buruk önemli açıklamalarda bulundu.

İŞTE BURUK’UN SÖZLERİ:

”Ülkece büyük üzüntü duyduk. Bu faciaların bir an önce bitmesini istiyoruz. Ateş düştüğü yeri yakar ama dualarımızla onların yanındayız. İnşallah bir daha bunları yaşamayız.

Önceki maçlarda oynadığımız oyunu oynayacağız. İyi bir kadroya sahibiz, bir 11 çıkıyor ve 21 belirleniyor. Bunda çok zorlanıyoruz. Oynayan da oynamayan da iyi. Avrupa’da oynamadığımız için rotasyon yapamıyoruz. Antrenman maçında bile zorlandığımız oluyor.

Oyun sistemimiz ve oyun anlayışımızda değişiklik olmayacak. Oturttuğumuz bir oyun var. Onun üzerinden gitmeye çalışıyoruz. Oyuncular değişse de aynı anlayışla sahada olacağız.”

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/okan-buruk-kayserispor-galatasaray-maci-oncesi-konustu-avrupada-oynamadigimiz-icin-rotasyon-yapamiyoruz-haber-421479

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/okan-buruk-kayserispor-galatasaray-maci-oncesi-konustu-avrupada-oynamadigimiz-icin-rotasyon-yapamiyoruz-haber-421479

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir