Pedrinho, Fenerbahçe maçından 3 puan bekliyor

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Geride kalan hafta İstanbulspor deplasmanında önemli bir 3 puan aldıklarını dile getiren Pedrinho, “Fenerbahçe maçına da her zamanki gibi hazırlandık. Rakibin kim olduğu fark etmez. Her zaman aynı felsefeyle sahaya çıkıyoruz. Bizim için önemli olan kendi performansımızı en iyi şekilde ortaya koymak. Biz de 3 puan için sahaya çıkacağız” diye konuştu. Portekiz Süper Ligi’nde geçen sezon en iyi 8 numara seçildiğini hatırlatan Pedrinho, “Ben 8 numarada oynamayı seviyorum. Hocam ne görev verirse versin oynarım, fark etmez. Hocam şu an beni 10 numara olarak tercih ediyor, takımıma bu alanda katkı vermek istiyorum” ifadelerini kullandı.

JORGE JESUS SÖZLERİ

Pedrinho, Fenerbahçe’nin hocası Jorge Jesus’la ülkeleri Portekiz’de birçok kez rakip olduklarını aktardı. Portekizli teknik adamın oyun felsefesinin hücum ağırlıklı olduğunu vurgulayan 29 ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/pedrinho-fenerbahce-macindan-3-puan-bekliyor-haber-421399

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/pedrinho-fenerbahce-macindan-3-puan-bekliyor-haber-421399

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir