POCO F2 Pro Modelinin Özellikleri Alışveriş Sitesinde Ortaya Çıktı

POCO F1 modelinin piyasaya sürülmesinin üzerinden bir yıldan daha fazla bir süre geçti. Bu süre zarfında POCO, Xiaomi‘den bağımsız bir şekilde resmi faaliyetlerine devam etme kararı aldı. Şimdi ise POCO F2 serisi ile ilgili gelişmeler yaşanmaya başlandı. POCO’nun global Twitter hesabı, “265 gün sonra” markanın geri dönüşü temalı bir görsel paylaştı. Bu görsel POCO F2 ve F2 Pro modelinin yakın zamanda tanıtılacağı anlamına geliyor olabilir.

Bu heyecan verici paylaşımların ardından bu sefer akıllı telefonlara çok daha olduğumuzu ortaya koyan bir sayfa ortaya çıktı. Popüler alışveriş sitesi GearBest, POCO F2 Pro modeli ile ilgili bir tanıtım sayfası oluşturdu. Bu sayfada akıllı telefon modelinin sahip olacağı bazı özellikleri gözler önüne seren afişler bulunuyor.

Ayrıca alışveriş sitesindeki bu tanıtım sayfası, cihazın yakın zamanda karşımıza çıkacağını da belirtiyor. GearBest üzerindeki sayfaya girdiğiniz zaman cihaz tanıtıldığında sizi bilgilendirebilmeleri için bir e-posta bilgilendirme formu bulunuyor.

Buraya e-postanızı gönderdiğinizde akıllı telefon serisi satışa çıktığı zaman size bir bilgilendirme e-postası gönderecektir. Ayrıca ücretsiz olarak bir akıllı telefon kazanma şansınızın olduğu da bu sayfada belirtiliyor.

Tanıtım afişleri, akıllı telefonun şu anda Qualcomm’un en güçlü yongası olan Snapdragon 865 ile birlikte geleceğini doğrulamış oldu. Bu bilgi, POCO F2 Pro’nun aslında Redmi K30 Pro modelinin biraz daha geliştirilmiş bir varyantı olduğunu ortaya koyuyor.

POCO F2 Pro Modelinin Teknik Özellikleri

Bunlara ek olarak akıllı telefon tam ekran deneyimi sunacak. Bu ekranda bir de kamerayı içerisinde barındıran kamera deliği bulunacak. Ayrıca F2 Pro’da hızlı şarj desteğine de sahip olan oldukça yüksek kapasiteli bir batarya yer alacak.

POCO F2 Pro modeli, standart olarak 6GB RAM ve 128GB depolama alanı ile birlikte sunulacak. Ancak daha yüksek kapasite isteyenler için 8GB RAM + 256GB depolama seçeneği de bulunacak. Akıllı telefon; mor, beyaz, gri ve mavi olmak üzere dört renk seçeneğine sahip olacak.

Akıllı telefonun fiyatlandırmasına değinmek gerekirse, cihazın Avrupa’da €600 veya €650 fiyat etiketlerinden biri ile satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Bu fiyatlar 5G desteğine sahip standart model içindir. Eğer POCO ayrıca bir 4G versiyonu piyasaya sürerse elbette bu modelin fiyatı daha uygun olacaktır.

“POCO F2 Pro Modelinin Özellikleri Alışveriş Sitesinde Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir