Sadio Mane için Ballon d'Or'un favorisi açık ara belli

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Çoğu yılda olduğu gibi, bu yılki Ballon d’Or ödülünün 17 Ekim’de kimin olacağı oldukça açıkça görünüyor. Benzema, kariyerinde ilk kez bu ödülü kazanmanın en büyük favorisi ve en önemli rakiplerinden biri de kendisinin öyle olduğuna inanıyor. Mane, konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu:
“Dürüst olmak gerekirse, Benzema’nın bu yıl Ballon d’Or’u kazanmayı uzak ara hak ettiğini düşünüyorum, ” dedi Mane. “Ve onun adına çok mutluyum. Madrid ile geçirdiği sezon muhteşemdi ve Şampiyonlar Ligi’ni kazandı.”
Mane, Ballon d’Or’u kazanma konusunda gerçek bir şansa sahip. Senegal ile unutulmaz bir sezon geçirirken Liverpool ile de fena değildi. Kırmızılar finalde Benzema’nın Real Madrid’ini yenmiş olsaydı, ödülü kaldırma şansı kesinlikle daha yüksek olurdu….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12336767/sadio-mane-icin-ballon-dorun-favorisi-acik-ara-belli

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12336767/sadio-mane-icin-ballon-dorun-favorisi-acik-ara-belli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir