Sığınağa koştular! Hava saldırısı uyarısının ardından maç yarıda kaldı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi B Grubu’ndaki rakiplerinden Dinamo Kiev takımı ile Ruh Lviv arasındaki lig maçı 80. dakikada hava saldırısı uyarısı nedeniyle yarıda kaldı.
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Dinamo Kiev takımı, Ukrayna Premier Lig’de Lviv kentinde oynanan Dinamo Kiev ile Ruh Lviv arasındaki maçın 80. dakikada hava saldırısı uyarısı nedeniyle yarıda kaldığı bilgisini paylaştı.
Rusya’nın Ukrayna’ya askeri müdahalesi nedeniyle yapılan hava saldırısı uyarısı sonrası iki takım oyuncularının sığınaklara gittiği karşılaşmada, Dinamo Kiev takımı maçı 2-0 önde götürüyordu.
….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12345622/siginaga-kostular-hava-saldirisi-uyarisinin-ardindan-mac-yarida-kaldi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12345622/siginaga-kostular-hava-saldirisi-uyarisinin-ardindan-mac-yarida-kaldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir