Sivasspor'da Başakşehir galibiyeti sonrası, 'İstanbul Hatırası'!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak kirmizigundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
KırmızıGündem gazete veya bir ajans değildir!

Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda oynanan maçta Sivasspor’a galibiyeti getiren golleri 45 ve 85. dakikada Dia Sabia attı. Ligdeki ilk galibiyetini elde eden ve zorlu Ballkani maçı öncesi moral bulan Yiğidolar, müsabaka sonunda büyük sevinç yaşadı. Sivassporlu futbolcular, Başakşehir maçının ardından soyunma odasında galibiyet pozu verdi.

”iSTANBUL HATIRASI”

Kulüp tarafından paylaşılan fotoğraf sosyal medyada büyük etkileşim alırken paylaşıma, “İstanbul hatırası” notu eklendi.

İŞTE O PAYLAŞIM:

<blockquote classs=”twitter-tweet”><p lang=”tr” dir=”ltr”> ıı 😉 <a href=”https://t.co/tfqX4OHduA”>pic.twitter.com/tfqX4OHduA</a></p>&mdash; Demir Grup Sivasspor (@Sivasspor) <a href=”https://twitter.com/Sivasspor/status/1579559927743668225?ref_src=twsrc%5Etfw”>October 10, 2022</a></blockquote> <script async width=”100%” height=”450px” style=”width: 100%; height: 450px” class=”ulak-lazy-load-image” alt=”Sivasspor’da Başakşehir galibiyeti sonrası, ‘İstanbul Hatırası’!” src=”https://ulak.news/img/loading2.gif” data-src=”https://images.ulak.news/index.php?cdn=cntb2&src=https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

İHA

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/sivassporda-basaksehir-galibiyeti-sonrasi-istanbul-hatirasi-haber-420686

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/sivassporda-basaksehir-galibiyeti-sonrasi-istanbul-hatirasi-haber-420686

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir